Blog

Blog

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny stworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najcięższym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Masz swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Joined March 18, 2021